Knurów: Aleja Lipowa będzie jeszcze bezpieczniejsza

0
219

W tym tygodniu, we wtorek 14 marca Wydział Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Knurów ogłosił przetarg pod nazwą „Przebudowa ul. Aleja Lipowa w Knurowie – II Etap przebudowy drogi łączącej drogi”. Nowa inwestycja drogowa obejmie odcinek drogi w rejonie pobliskiej stacji benzynowej.

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy odcinka ul. Aleja Lipowa począwszy od ul. 1 Maja, aż do ul. Kapelanów Wojskowych, a w szczególności: wykonanie nawierzchni, chodników z kostki brukowej, asfaltowej ścieżki rowerowej. Firma budowlana, która podpisze umowę z Gminą Knurów będzie musiała również zapewnić standardowe warunki wykonywania prac, m.in. oznakowanie i wprowadzenie organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, jak i wprowadzenie docelowej organizacji ruchu zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Realizacji zadania będą również towarzyszyć roboty dodatkowe związane z rozbiórką, regulacją studzienek, zabezpieczeniem kolidującej infrastruktury, montażem pętli indukcyjnych wraz z podłączeniem do istniejącej sygnalizacji świetlnej, humusowaniem poboczy, odtworzeniem nawierzchni i trawników uszkodzonych w trakcie prowadzenia robót, czy też zabezpieczeniem drzew na czas prowadzenia.

Przedsiębiorstwo, które podejmie się realizacji tej inwestycji miejskiej, będzie miało 3 miesiące na jej wykonanie, zgodnie z zasadami określonymi w umowie z Gminą Knurów.

Firmy zainteresowane udziałem w przetargu znajdą niezbędne informacje na ogólnopolskiej platformie e-zamówienia: https://ezamowienia.gov.pl/…/ocds-148610-e8b8bfbe-be56

info: Knurów – zawsze po drodze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here