Knurów: … ach co to był za Ślub…

0
464

Knurów:

ach co to był za Ślub…

Kiedy spotykają się dwie osoby i jakaś magiczna chemia powstaje między nimi, postanawiają iść przez życie tą samą drogą, a tradycja i powiedzmy poprawność społeczna motywuje ich do sformalizowania związku, przychodzi czas na złożenie wspólnej deklaracji przed urzędnikiem stanu cywilnego.

Trochę na okrętkę, ale do takich ogólnych wniosków doszedł jeden z naszych współpracowników /zapewne wiedzą o tym lubiący, czytający cykl pt. „Okiem zwykłego mieszkańca” w którym to… ostatnim odcinku Ariel Wojdowski, bo o nim mowa, pochwalił się co do podjęcia, ważnych życiowych decyzji.
Oczywiście nie było by tego zamieszania, gdyby nie druga połowa, czyli panna Katarzyna, wybranka serca i za chwilę sformalizowana towarzyszka życia.

Mistrzem ceremonii, na Stadionie Miejskim przy ul. Dworcowej w dniu dzisiejszym, był sam Prezydent Miasta Knurów – Adam Rams, który udzielił młodym Ślubu w tym właśnie miejscu.

Niniejszym więc, Państwu Młodym: Katarzynie i Arielowi Wojdowskim, pragniemy złożyć Najserdeczniejsze Życzenia na Nowej Drodze Życia…

redakcja platformy IKNW…

100 lat

🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here