Do naszych Czytelników zwracaliśmy się już wiele razy z różnymi prośbami o wsparcie. Tym razem uważamy, że dobrze by było pomóc we wsparciu inicjatywy zapoczątkowanej przez Sebastiana Zawadę, który oczywiście prywatnie jest tatą – LAURY.

 

” Większość z Was wie, że Laura wraz ze mną biega. Sprawia jej to ogromną radość. Niestety wózek, który Laura posiada nie jest odpowiedni szczególnie na dłuższe bieganie. I przede wszystkim Laura w okresie jesienno-zimowym nie może kontynuować tego co bardzo lubi.

Aby mogła Laura rozpocząć nowy sezon bardzo chcielibyśmy zakupić jej wózek sportowy. Koszt takiego wózka to 8.700 zł bez żadnych dodatków. A wraz z potrzebnymi dodatkami to koszt około 12 tyś.
http://www.bikeovo.pl/kozlik-max-country-czerwony-p.html

Pierwszy 1000 zł Laura otrzymała od anonimowego darczyńcy za co z całego serca dziękujemy. Niestety jeszcze sporo brakuje. Dlatego bardzo proszę o wsparcie mojej zbiórki.
Dzięki temu Laura oprócz codziennych obowiązków związanych z rehabilitacją, będzie mogła choć odrobinę korzystać z życia robiąc to co sprawia jej ogromną radość.
Z góry bardzo dziękuję w imieniu swoim i Laury za wpłaty.

W tym roku z okazji urodzin proszę o wpłacanie datków na rzecz organizacji Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.


Idea tej organizacji jest dla mnie bardzo ważna i mam nadzieję, że zechcesz wpłacić datek z okazji moich urodzin. Każda wpłata pomoże mi w osiągnięciu celu. Informacje o organizacji Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” są podane poniżej.

Misją Fundacji Dzieciom jest realizacja ogólnokrajowego Programu „Zdążyć z Pomocą” pod patronatem prof. Zbigniewa Religi.

Przewodnią ideą Programu jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego, działającą od 1998 roku. Jej misję wspiera i promuje Beata Tyszkiewicz jako przewodnicząca Rady Fundacji.”

info: 3753 Zawada Laura – Urodzinowa zbiórka pieniędzy na wózek sportowy

 

Przejdź do WSPARCIA

 

Z Laurą spotykamy się bardzo często przy okazji wszelkich inicjatyw biegowych 🙂

Knurów: Bieg dla upamiętnienia Odsieczy Wiedeńskiej oraz festyn w rocznicę Odzyskania Niepodległości RP

 

Knurów: I Knurowski Bieg Wolności z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Knurów: XXVII Bieg Młodości z okazji Dnia Dziecka