Knurów: 1/32 PUCHARU POLSKI W FUTSALU KOBIET: ZADECYDOWAŁA DOGRYWKA

Dopiero dogrywka przyniosła rozstrzygnięcie w meczu 1/32 Pucharu Polski w futsalu kobiet pomiędzy MTS Knurów a UKS Częstochowa, który rozegrany został wczoraj w Hali Sportowej MOSiR przy Al. Lipowej. Mecz miał niecodzienny przebieg, bo po pierwszej połowie było 0:0, po przerwie zawodniczki z Częstochowy wyszły na prowadzenie 3:0, ale gospodynie nie dały za wygraną i doprowadziły do wyrównania i dogrywki. Kiedy wydawało się, że w dodatkowym czasie gry o końcowym zwycięstwie może zadecydować jeden gol, ekipa przyjezdnych rozstrzelała się na dobre i wygrała ostatecznie 9:4.

MTS Knurów – UKS Częstochowa 4:9 (0:0, 3:3) bramki dla MTS-u: Magdalena Lisik 2, Dorota Raszewska, samobójcza.

MTS Knurów: L. Jaśniak, E. Białas, N. Kafka, D. Raszewska, P. Fiedor. N. Jasińska, N. Soczyńska, M. Lisik, M. Maciaś, M. Szczygłowska, A. Krakowczyk, W. Kozielska, K. Nalepka, M. Gwóźdź.

info: MOSiR Knurów