Knurów: 💥 Pierwszy turniej drużyny APN Szczygłowice rocznik 2️⃣0️⃣1️⃣4️⃣ za nami⚽️🥅‼

Knurów:

💥 Pierwszy turniej drużyny APN Szczygłowice rocznik 2️⃣0️⃣1️⃣4️⃣ za nami⚽️🥅‼

🗣 Rozwój piłkarski i zbieranie doświadczenia, taki właśnie cel przyświecał nam jadąc na turniej organizowany przez Football Hearts w Kuźni Raciborskiej. Brawo za organizacje Adam Bober 👏

Mecze trwały 20 minut w systemie każdy z każdym.
Turniej dał możliwość sprawdzenia Akademików pod względem wytrzymałości, rozgrywania i utrzymywania się przy piłce, oraz pokazał nad czym musimy dalej pracować.
W ostatecznym rozrachunku zajęliśmy 4️⃣ miejsce (zabrakło nam zaledwie jednego punktu by stanąć na podium), wygrywając 1️⃣ mecz i 1️⃣ remisując. W 2️⃣ spotkaniach musieliśmy uznać wyższość rywali czyli drużyn, które zajęły pierwsze dwa miejsca w ogólnej klasyfikacji 👏👍💪

Cieszy fakt, że nasz akademik Janek Lasota został wyróżniony i uznany za najlepszego zawodnika całego turnieju 🔝👏⚽️