Kronika policyjnaPoszukiwani - ZaginieniRegion

KMP: ZAGINĄŁ KAROL PŁATKOWSKI Z POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

Komisariat Policji w Blachowni prowadzi czynności poszukiwawcze za zaginionym 30-letnim Karolem Płatkowskim, który wyszedł z domu 9 czerwca 2021 roku i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był tego dnia w miejscowości Jamki w gminie Konopiska. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

30-letni mieszkaniec Jamek wyszedł z domu 9 czerwca 2021 roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Nie posiada przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego.
Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, zaginiony może przebywać na terenie Śląska (możliwe że w rejonie Katowic, Tarnowskich Gór, Gliwic lub Bytomia).

Rysopis zaginionego: około 176cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond.

Cechy charakterystyczne: widoczne braki w uzębieniu górnej szczęki, na głowie blizna pooperacyjna.

Ubiór zaginionego: spodnie jeansowe koloru granatowego, koszulka z krótkim rękawem koloru czerwonego, buty sportowe koloru granatowego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon 47 85 812 55, 85 812 80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112.

Info: KMP Częstochowa/ KMP Gliwice