KMP Zabrze: POSZUKIWANY WPADŁ PRZEZ BRAK MASECZKI

0
359

Policjanci z zabrzańskiej jedyni zatrzymali poszukiwanego listem gończym mężczyznę. 32-latek zwrócił na siebie uwagę mundurowych, ponieważ nie miał maseczki, a do tego spożywał alkohol w miejscu publicznym. W trakcie legitymowania okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności. Mieszkaniec Rudy Śląskiej został zatrzymany i trafił prosto do aresztu. Mężczyzna został również ukarany za brak maseczki i spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazem.

Przypominamy, że od 10 października w naszym kraju mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Policjanci patrolujący ulice zwracają szczególną uwagę na to, czy mieszkańcy przestrzegają obostrzeń.

W sobotę po 15.00 policjanci prewencji, patrolując ulicę 3-go Maja, zauważyli mężczyznę, który nie miał zakrytych ust i nosa a dodatkowo pożywał alkohol. Podczas legitymowania okazało się, że mieszkaniec Rudy Śląskiej jest poszukiwany do odbycia kary pozbawiania wolności. 32-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi prosto za więzienne mury. Za brak maseczki i spożywanie alkoholu w miejscu publicznym mundurowi ukarali zatrzymanego mandatem.

Info: KMP Zabrze