KMP Rybnik: Publikujemy wizerunek w sprawie kradzieży roweru

0
616

Rybniccy śledczy prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru na terenie centrum Rybnika. Skradziono jednoślad o wartości 2000 złotych. Publikujemy wizerunek podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Do kradzieży doszło 10 czerwca br, tuż przy zakładzie fryzjerskim na ulicy Mikołowskiej w Rybniku. Skradziono rower marki Specialized koloru białego o wartości 2 tysięcy złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny

Zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu mężczyzny, którego wizerunek jest widoczny na załączonych zdjęciach. Osoby posiadające informacje w tej sprawie, prosimy o kontaktowanie się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Info: KMP Rybnik