KMP Rybnik: Poszukujemy sprawców zniszczenia mienia

0
376

Rybniccy śledczy poszukują sprawców zniszczenia mienia. Dwaj mężczyźni, których wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, dokonali zniszczenia wyposażenia jednej ze stacji paliw w Rybniku. Straty oszacowano na kwotę 1850 zł. Osoby, które rozpoznają tych mężczyzn prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku – tel. (32) 429 52 55 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Z ustaleń śledczych wynika, że na jedną ze stacji paliw w Rybniku weszli dwaj mężczyźni i dokonali zniszczenia wyposażenia, po czym uciekli. Wartość strat oszacowano na kwotę 1850 zł. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych mężczyzn.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Info: KMP Rybnik