KMP Rybnik: Poszukujemy amatora cudzej własności

0
662

Rybniccy śledczy poszukują sprawcy kradzieży. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach i filmie, jest podejrzany o posługiwanie się skradzioną kartą płatniczą. Osoby, które rozpoznają mężczyznę prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku – tel. (32) 429 52 55 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.

Z ustaleń śledczych wynika, że w dniu 9 lipca 2018 roku doszło do kradzieży portfela, w którym były dokumenty i karta płatnicza. Po kradzieży zostało wykonanych kilka transakcji skradzioną kartą. Zakupów dokonano w krótkich odstępach czasu, w sklepach w okolicy centrum Rybnika. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia i nagranie z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach i filmie oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Rybniku osobiście, mailowo: mienie@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Info: KMP Rybnik