Policjanci z Katowic ustalają tożsamość i poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o uszkodzenie mienia. Sprawca, po tym jak został wyproszony przez kierowcę z autobusu miejskiego, rzucił butelką i wybił szybę. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu z monitoringu, proszone są o kontakt z policjantami z Katowic pod numerem tel. 32 200 2555, 32 200 3900, 32 200 3906 lub 112. Gwarantujemy anonimowość.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VII w Katowicach ustalają tożsamość i poszukują mężczyzny, który podejrzewany jest o uszkodzenie mienia. Do zdarzenia doszło w dniu 29 października br. około 19.42 w autobusie miejskim. W tylnej części pojazdu osoby spożywały alkohol i głośno się zachowywały. Kierowca na przystanku przy ulicy Zawiszy Czarnego, zatrzymał autobus i poprosił, aby osoby opuściły pojazd. Po chwili jeden z mężczyzn, gdy wysiadł rzucił butelką w boczną szybę autobusu. Szyba się rozbiła a sprawca uciekł. Straty wynoszą ponad 1000 złotych.  Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VII w Katowicach  prowadzą dochodzenie w kierunku art.288 § 1 kk.

Info: katowice.slaska.policja.gov.pl