KMP Gliwice: Uzupełniamy komunikat

0
651

W ślad za komunikatem dotyczącym włamania z 10 maja br. z godz. 3:50, do jakiego doszło w Gliwicach przy ul. Wolności 1a, kiedy to skradziono urządzenie medyczne ,,Indiba Deep Care Elite NS”, publikujemy filmik, na którym zarejestrowany został podejrzany o ten czyn. Niestety, film posiada nikłe cechy identyfikacyjne. Mimo to śledczy zdecydował o jego publikacji – istnieje bowiem szansa, że ktoś domyśli się, kogo zarejestrowała kamera.

Na filmie widać, jak mężczyzna zabiera spod jednej z klatek schodowych metalową kratkę, którą później wybito szybę w okradzionym obiekcie.

To film czarno biały, prosimy o niesugerowanie się kolorystyką ubrania – według ustaleń, wyglądające na białe (szare) były raczej kolorami zbliżonymi do czerni.

Wszystkich świadków zdarzenia oraz osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie prosi się o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki
z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 122, tel. 47 8592 229, e-mail: ppm@gliwice.ka.policja.gov.pl lub najbliższą jednostką Policji.

O swoich podejrzeniach można powiadomić prowadzącego sprawę za pośrednictwem anonimowej skrzynki e-mail – „powiadom nas”. Żadna z osób informujących nie będzie dopytywana i niepokojona, każde wskazanie zostanie obiektywnie sprawdzone.

Info: KMP Gliwice