KMP Gliwice: Szukają swiadka wypadku w Paczynie.

0
385

KMP Gliwice: KOMUNIKAT WYDZIAŁU KRYMINALNEGO

Wydział Kryminalny prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku drogowego z 6 października br., do jakiego doszło w Paczynie na ul. Pniowskiej. Poszukiwani są świadkowie, a w szczególności kobieta jadąca rowerem. Z zabezpieczonego monitoringu, nieobejmującego miejsca zderzenia, ale obszar bezpośrednio przyległy, wynika, że tuż przed krytycznym momentem jechała tamtędy kobieta, która mogła być świadkiem wypadku i to jej szukają policjanci i do niej kierują apel o kontakt z prowadzącym sprawę.

Przypomnijmy: 6 października tuż po godzinie 6.00 doszło do tragicznego w skutkach zderzenia samochodu osobowego i roweru, na łuku drogi w Paczynie (gmina Toszek). Na miejsce przybyły wszystkie służby oraz prokurator, lądował helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego. Niestety, nie udało się uratować życia 33-letniego rowerzysty.

Śledczy dążą do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i w tym celu muszą zebrać maksymalnie dużo danych. Kobieta jadąca rowerem może wnieść do sprawy istotne spostrzeżenia. Dzielnicowy z tego rejonu, mimo wielu prób, nie zdołał ustalić jej danych.

Osobą prowadzącą sprawę jest asp. Grzegorz Prokop z Wydziału Kryminalnego KMP w Gliwicach, tel. kontaktowy 47 8592280, e-mail: grzegorz.prokop@gliwice.ka.policja.gov.pl

Prosi się kobietę ze zdjęcia o kontakt z referentem sprawy.

Info: KMP Gliwice