KMP Gliwice: PUBLIKUJEMY WIZERUNEK – CZY ROZPOZNAJESZ?

3
4693

Wydział kryminalny III komisariatu prowadzi postępowanie w sprawie przestępstwa, do jakiego doszło 18 października 2018 r. w salonie drogeryjnym przy ul. Rybnickiej 207 w Gliwicach. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości kobiet zarejestrowanych na filmie – publikujemy jego klatki.

Zarejestrowane przez kamery monitoringu kobiety podejrzane są o kradzież perfum marki Dior i YSL o łącznej wartości 1098 zł.
Do tej pory detektywom nie udało się ustalić tożsamości podejrzanych. Prosimy więc osoby, które rozpoznają kobiety z kadrów filmu, o kontakt z III komisariatem, tel.: 32 239 03 00, mail: jerzy.przybylowski@gliwice.ka.policja.gov.pl lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej – Kliknij TU.
Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – nie będą oni dopytywani czy wzywani.

Info: KMP Gliwice

3 KOMENTARZE

  1. W niedziele na giełdzie sprzedają perfumy z ręki.tylko pojechać i po robocie.ale po co napewno nawiedzony pisze głupoty.a może sprawdzicie to się przekonacie.ale najpierw rozpoznajcie to środowisko.

  2. Proszę szukać Bytom – Bobrek . JHakieś takie podobne . Ale ręki nie dam sobie obciąć . Dla mnie one wszystkie są podobne

Comments are closed.