Śledczy z gliwickiej komendy prowadzą dochodzenie dotyczące rozboju z użyciem noża do którego doszło 27 czerwca br. na przystanku autobusowym Knurów Wojska Polska. W trakcie prowadzonych czynności uzyskano wizerunek mężczyzny. Śledczy podjęli decyzję o publikacji wizerunku z prośbą o pomoc w ustaleniu danych sprawcy przestępstwa.

Do rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia doszło w Knurowie na ulicy 1-go Maja w okolicy przystanku autobusowego Wojska Polskiego. Sprawca wykorzystując obawę użycia noża, poprzez zastraszenie, w zamian od pokrzywdzonego uzyskał telefon komórkowy. Śledczy po analizie monitoringu wyodrębnili wizerunek podejrzanego.

Rysopis: wiek około 20-30 lat, normalnej budowy ciała, łysy. Ubrany w kurtkę z kapturem koloru szarego z białym zamkiem. Pod kurtką ubraną miał czarną koszulkę typu t-shirt lub bluzę. Spodnie jeansowe koloru niebieskiego oraz buty sportowe koloru szarego z białymi podeszwami.

Osoby posiadajace wiedzę na temat mężczyzny, jego danych badź miejsca przebywania proszone są o kontakt z prowadzącym śledztwo pod nr tel: 47 85 92 289, 47 85 92 108 lub anonimowo na dedykowaną skrzynkę mailową –TUTAJ

Gwarantujemy pełną anonimowość.

Info: KMP Gliwice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here