Komisariat Policji III w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej poprzez dotknięcie nieletniej w pośladek. Czyn miał miejsce na ulicy Wrocławskiej w Gliwicach w dniu 2 lipca br. W toku postępowania ustalono, że przestępstwa dopuścił się zarejestrowany na kamerze z monitoringu mężczyzna. Publikujemy wizerunek mężczyzny z prośbą o rozpowszechnianie.

Widoczny na załączonym zdjęciu z monitoringu mężczyzna w dniu 2 lipca 2020 roku, na ulicy Wrocławskiej w Gliwicach, naruszył nietykalność cielesną nieletniej. Mężczyzna idąc za spacerującymi nastolatkami podniósł jednej z nich sukienkę po czym dotknął ją w pośladek.  Śledczy po analizie monitoringu podjęli decyzję o publikacji wizerunku mężczyzny.

Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny, proszone są o osobisty kontakt z śledczymi z Komisariatu Policji III w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej 20, telefoniczny pod numerami telefonów 47 85 903 14, 47 85 903 00, lub mailowy kp3@gliwice.ka.policja.gov.pl

Informację można przesyłać również – tutaj

Info: KMP Gliwice