KMP Gliwice: Podejrzani o kradzież – kto rozpoznaje te osoby?

0
528

Śledczy z II komisariatu zdecydowali o publikacji kolejnych zdjęć osób podejrzanych o dokonanie kradzieży. W tych przypadkach analiza obrazów z monitoringu nie doprowadziła do ustalenia tożsamości. Pozostało zwrócić się do internautów – być może ktoś z Państwa domyśla się, kim są osoby ze zdjęć?

Zdjęcie z mężczyzną wchodzącym do klatki schodowej prezentuje wytypowanego podejrzanego o kradzież dwóch rowerów z budynku przy ul. Jana Śliwki 58. Do zdarzenia doszło w nocy z 21 na 22 kwietnia br.

Zdjęcie z mężczyzną wchodzącym do drogerii przy ul. Toszeckiej w Gliwicach obrazuje wytypowanego podejrzanego o kradzież perfum wartości 780 zł – do tej kradzieży doszło 23 kwietnia br.

Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tych sprawach prosimy o kontakt z II Komisariatem Policji w Gliwicach, ul. Warszawska 3, pokój 208, tel. 47 8590 201 lub całodobowo 47 8590200, e-mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl albo z najbliższą jednostką Policji.

O swoich podejrzeniach można powiadomić prowadzącego sprawę za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej „powiadom nas”, powołując się odpowiednio na sprawy nr RSD 430/21 i RSD 438/21.

Żadna z osób informujących nie będzie dopytywana i niepokojona, każde wskazanie zostanie obiektywnie sprawdzone.

Info: KMP Gliwice