KMP Gliwice: Kradzież perfum- kto rozpoznaje tych mężczyzn?

0
344

Policjanci z komisariatów II i V prowadzą postępowania w sprawie podobnych przestępstw, do których doszło w sklepach drogeryjnych w marcu i kwietniu br. Wraz z zawiadomieniami od przedstawicieli pokrzywdzonych sieci drogerii, stróże prawa otrzymali zdjęcia podejrzanych o kradzieże. Śledczy dążą teraz do ustalenia tożsamości widocznych na zdjęciach nieznanych mężczyzn.

Policjanci przeprowadzili dochodzenie w sprawie kradzieży perfum o wartości, w każdym przypadku, prawie 1000 złotych, jednak nie zdołano ustalić tożsamości sprawców. Nieznani mężczyźni, uwiecznieni na otrzymanych z drogerii zdjęciach, są podejrzani o kradzież mienia. Być może ktoś ich rozpozna.

W przypadku rozpoznania osób ze zdjęcia, na którym widoczni są dwaj mężczyźni, prosimy o kontakt z prowadzącym sprawę st. asp. Rafałem Chmielewskim z V komisariatu, tel. 478590379, e-mail: rafal.chmielewski@gliwice.ka.policja.gov.pl.

Osoby rozpoznające lub tylko podejrzewające, kogo przedstawia zdjęcie, na którym jest tylko jeden sprawca, proszone są o kontakt z II Komisariatem Policji w Gliwicach, tel. 47 8590200, e-mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl.

W obydwu przypadkach można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej — Kliknij TU.

Osoby informujące mają gwarantowaną anonimowość, nie będą ani wzywane, ani dopytywane.

Info: KMP Gliwice