GliwiceKronika policyjnaNewsyRegion

KMP Gliwice: Dokonali rozboju – szuka ich policja!

W Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gliwice Wschód, prowadzone jest śledztwo w sprawie rozboju dokonanego przez trzech sprawców 19 sierpnia br. ok. godz. 6.00 rano przy ul. Spółdzielczej w Gliwicach (Spółdzielnia Mieszkaniowa Millenium).

W toku prowadzonego śledztwa zabezpieczono nagranie prywatnego monitoringu, który zarejestrował wizerunek typowanych sprawców. Niestety materiał jest słabej jakości technicznej. Poszukiwane osoby to: mężczyzna w wieku 20-25 lat, wzrostu ok. 185 cm, szczupłej budowy ciała, o ciemnych, krótko ostrzyżonych i wygolonych po bokach włosach. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemną bluzę z białymi i czerwonymi nadrukami, niebieskie jeansy oraz czarne obuwie. 

Druga osoba – w wieku 20-25 lat, ok. 165 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, w chwili zdarzenia ubrana w czerwoną bluzę z kapturem, dresowe granatowe spodnie oraz szare sportowe obuwie. 
Trzeci mężczyzna – ok. 25 lat, ok. 170 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, ubrany w szarą bluzę z kapturem, czarne dresowe spodnie i szare sportowe obuwie. 

Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach zwraca się do świadków z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości typowanych sprawców. Kontakt, także anonimowy (anonimowa skrzynka), z prowadzącym sprawę mł. asp. Michałem Niemirskim, tel. 32 33 69 338, sekretariatem wydziału kryminalnego, tel. 32 33 69 280 lub na adres e-mail: michal.niemirski@gliwice.ka.policja.gov.pl 

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość. Nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

info: kmp gliwice