Katowice: Sylwestrowa Moc Przebojów

0
1258

Tegoroczna Sylwestrowa Moc Przebojów zaskoczy prawdziwie wybuchową mieszanką polskich i zagranicznych gwiazd. Nowy Rok powitamy ponownie w Katowicach – miejscu gdzie, sylwestrowa zabawa smakuje najlepiej a mieszkańcy nigdy nie zawodzą.

Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler, największe hity zagrają również Vengaboys i Danzel.

Doskonałą zabawę w plenerze i przed telewizorami zagwarantują również topowi polscy wykonawcy, m.in. Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej, Golec uOrkiestra, Natalia Szroeder czy Boys.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2017, 31 grudnia od godziny 20.00 tylko w Telewizji Polsat.

Plac Honorowy w Katowicach po raz trzeci w historii będzie świadkiem wielkiego multimedialnego widowiska z jakich słynie Polsat. W zeszłym roku noworoczny toast wzniosło z nami 4,2 miliona widzów, a Telewizja Polsat była liderem oglądalności w grupie komercyjnej.

W tym roku sylwestrowy wieczór upłynie nam w rytmie największych hitów oraz wróżb i horoskopów. Katowice w tę szczególną noc, staną się sceną muzyki tanecznej, jakiej nie powstydziłaby się gorąca Ibiza.

Gwiazdą wieczoru będzie hiszpański wokalista Alvaro Soler – najbardziej pożądana gwiazda młodego pokolenia, na którego punkcie zwariował Internet. Jego wielki wakacyjny hit „Sofia” ma dziś niemal pół miliarda wyświetleń na YouTubie. Alvaro to artysta niezwykle popularny w całej Europie. Jego przeboje, takie jak debiutancki „El mismo sol”, docierały na szczyty list przebojów w Hiszpanii, Austrii, Belgii, Włoszech, Polsce i Szwajcarii.

W tanecznym klimacie pozostaniemy również dzięki Danzelowi i jego „Pump it Up”, który w 2004 roku był numerem jeden na listach przebojów wszystkich europejskich rozgłośni.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017, prosto z Holandii, przyjadą do nas również Vengaboys, którzy już w swoim płytowym debiucie zdobyli ogromną popularność. Tego wieczoru zaśpiewają m.in. „Boom Boom, Boom, Boom” i „We’re Going to Ibiza”.

Świetną sylwestrową zabawę przed telewizorami zapewnią także najlepsi polscy wykonawcy.

Ewa Farna zagrzeje publiczność swoją najnowszą piosenką „Bumerang” i hitowym „Wszystko albo nic”, a Sylwia Grzeszczak przypomni wielkie przeboje: „Księżniczka” i „Tamta dziewczyna”.

W Katowicach zagra Enej, którego piosenki „Symetryczno-Liryczna” czy „Kamień z napisem LOVE” potrafią rozgrzać nawet w bardzo mroźny wieczór.

Z Pawłem i Łukaszem Golcami, czyli Golec uOrkiestra, ponownie będziemy mogli zaśpiewać „Ściernisko”, a z Piersiami nieśmiertelną „Bałkanice”, która na stałe weszła już do żelaznego repertuaru prywatkowego Polaków. P

odczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017” wystąpią również: jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia Natalia Szroeder, najgorętsza gwiazda przełomu wieków – Michał Wiśniewski i człowiek z muzyką reggae w sercu – Mesajah.

Specjalnie dla mieszkańców Katowic, którzy tak licznie od 2 lat bawią się pod Spodkiem, zagrają wykonawcy związani z aglomeracją śląską – Feel, Sebastian Riedel i Cree oraz odkrycie Internetu – śląskie Frele.

Żeńskie trio zyskuje coraz większą popularność, wykonując światowe hity w śląskiej gwarze.

Podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017” będziemy mogli bawić się przy „Despacito” czyli „Dejta Cicho”, które na YouTubie ma już ponad 2 miliony odtworzeń.

Koniec starego i początek nowego roku spędzimy również w towarzystwie wykonawców muzyki tanecznej, których kocha polska publiczność – Boys, Weekend, MIG, Long&Junior, Łobuzy i Piękni i Młodzi.

Plan graficzny imprezy Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 w Katowicach

Informacje dla rodziców zagubionych dzieci

Znalezione na terenie imprezy dzieci będą prowadzone do punktu informacyjnego, gdzie zostanie podjęta próba kontaktu z ich opiekunami.

Dlatego też ważne jest, aby dziecko miało naklejoną nalepkę bezpieczeństwa!

Nalepki bezpieczeństwa dostępne będą przy czterech głównych wejściach na teren imprezy.

Wejścia te zlokalizowane są przy Al. Korfantego, Al. Roździeńskiego oraz ul. Chorzowskiej.

Na nalepce należy wpisać imię dziecka, imię i nazwisko opiekuna oraz numer telefonu kontaktowego.

Info: sylwestrowamocprzebojow.pl