21 września 2019 r. odbędzie się drugi muzyczny finał lata w Dolinie Trzech Stawów, który przyciągnie setki motocyklistów i tysiące niezmotoryzowanych miłośników mocnego brzmienia.

Jak rok temu, motocykliści na kilka godzin przejmą w posiadanie Park Leśny. Zjadą do Katowic z całego miasta, regionu i sąsiednich województw, żeby pochwalić się swoimi maszynami. Ich parking niedaleko głównej sceny zamieni się w galerię prezentującą wszystkie typy, marki i modele.

W osobnej strefie zaprezentują się przedstawiciele najważniejszych marek, firmy tuningowe i producenci akcesoriów. Będą pokazy i szkolenia. Pełną parą pracować będą foodtrucki i strefa gastronomiczna.

A to wszystko w rytm mocnej muzyki czterech kapel, do których należeć będzie scena na wielkiej łące Parku Leśnego.

Zagrają:

El.Pank.El – rockowa kapela ze Śląska stworzony przez muzyków, którzy pierwsze doświadczenia zdobywali grając w alternatywnych kapelach w latach 80. i 90. XX wieku. Ich muzykę charakteryzuje melodyjne, rockowe brzmienie, punkowe zacięcie, dobre teksty i mocny wokal.

JD Overdrive – katowicki zespół, którego znaki rozpoznawcze to ciężkie, gitarowe riffy i drapieżny, agresywny wokal. Grali już na jednej scenie z Europe, Whitesnake, Soulfly czy Black Label Society.

Luxtorpeda – formacja Roberta Friedricha, muzyka związanego z Acid Drinkers czy Turbo. Łączą garażowe rockowo–punkowe brzmienia z heavy metalem.

Nocny Kochanek – laureaci nagrody Złotego Bączka na Przystanku Woodstock i posiadacze rekordu frekwencyjnego tego festiwalu. Za dumne kontynuowanie najlepszych heavymetalowych tradycji spod znaku Iron Maiden czy Judas Priest otoczeni przez rzeszę fanów prawdziwym kultem.

Katowice, Park Leśny Doliny Trzech Stawów, start: 21 września 2019 r. o godz. 15:00-22:00.

Wstęp wolny.

Info: miasto-ogrodów.eu