IV liga: KS Concordia Knurów – LKS Decor Bełk 1:1 (1:0)

KS Concordia Knurów – LKS Decor Bełk 1:1 (1:0) w ostatniej kolejce IV ligi.

Spotkanie od początku zapowiadało się na bardzo trudne. Faworytem niewątpliwie była drużyna z Bełku która będzie walczyć o awans w meczu barażowym do III ligi z Gwarkiem Tarnowskie Góry.
Gra była bardzo zacięta i wyrównana od pierwszej minuty. Zawodnicy Concordii grali bardzo ostro i łapali żółte kartki. Kibice którzy się dosyć licznie dzisiaj stawili na kompleksie boisk wielofunkcyjnych drżeli o końcowy wynik. Humory się poprawiły po rzucie wolnym egzekwowanym przez naszego kapitana Michała Zielińskiego w 40 minucie. 1:0 dla Concordii i po pierwszej połowie byliśmy w piłkarskim niebie.
Druga połowa była równie zacięta ale w 72 minucie szczęście uśmiechnęło0 się do drużyny z Bełku. Bramkę po zamieszaniu w polu karnym strzelił Piotr Bysiec. O tym czy Concordia zostanie w IV lidze zadecydują wyniki pozostałych spotkań.
Przed dzisiejszym spotkaniem podopieczni Damiana Mehlicha zawodnicy Concordii z rocznika 2004/2005 wręczyli trenerowi pierwszej drużyny pamiątkowe zdjęcia w ramie. Zbigniew Matuszek jako pierwszy prowadził młodą drużynę Concordii 2004/2005 a dzisiaj po znakomitej rundzie wiosennej doprowadził pierwszy zespół do pojedynku o pozostanie w IV lidze.