III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Bytom-Zabrze-wiosna” Grupa 1 KS Concordia Knurów – SKS Gwarek Zabrze 4:1(1:0)

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy „Bytom-Zabrze-wiosna” Grupa 1

KS Concordia Knurów – SKS Gwarek Zabrze 4:1(1:0)

Dzisiejszy mecz znakomicie się ułożył naszej drużynie. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 i krótko po przerwie zrobiło się 2:0. Drużyna zagrała dojrzale i cały czas miała to spotkanie pod kontrolą. Decydujący bój się zacznie w dwóch ostatnich kolejkach. Mamy wielką szansę na awans do II ligi o co będzie walczyć drużyna Concordii. Czeka nas spotkanie wyjazdowe z Piastem Gliwice. Z drużyną tą pechowo przegraliśmy w ostatnich minutach na własnym boisku. Są więc rachunki do wyrównania i wierzymy w to, że z Gliwic przywieziemy 3 punkty – komentuje trener Skrzypczyk.