Grupa MINT. po sukcesie coveru hitu CyberMariana pt. „Miro Maro” znów zaskakuje widzów YouTube’a produkcją w stylu lat 80.! Piosenka pt. „Herkules” to autorski materiał zespołu z gościnnym udziałem Wojtka Szumańskiego w klipie!  
Najświeższa produkcja zespołu MINT. to muzyczna opowieść o tytułowym Herkulesie – mężczyźnie, którego świat kręci się wyłącznie wokół siłowni, wyrzeźbionego ciała i sztangi. Na znak swojej boskości każdy trening rozpoczyna włożeniem swojej białej froty na głowę. Herkules jest bożyszczem kobiet, jednak zaślepiony swoimi mięśniami nie zauważa ich miłości i oddania. W klipie pojawia się jednak moment, w którym główny bohater traci swoją białą koronę, a jego pozycję przejmuje ktoś inny…   

Materiał w pełni ukazuje wspaniały charakter lat 80., nie brakuje w nim kolorowych strojów, mocnego makijażu, a także charakterystycznych dla tej epoki muzycznych brzmień.

„Chcieliśmy jak najbardziej oddać klimat lat 80. Zrobiliśmy nawet specjalną czołówkę, która stylem przypomina nagrania, jakie puszczali nam kilkanaście lat temu rodzice na odtwarzaczu video.” – mówi Karol Papała, członek grupy MINT.

Warto zaznaczyć, że w główną rolę w klipie zagrał Wojtek Szumański, a w dniu premiery „Herkulesa” równocześnie pojawiła się nowa piosenka na jego kanale stworzona wraz z grupą MINT.! Kawałek nosi tytuł „Bez twoich wad” i porusza sprawy damsko-męskie… 

Utworów możecie posłuchać tutaj:

HERKULES:

BEZ TWOICH WAD: