GSF Gliwice vs Concordia Knurów 1:0 (1:0)

0
829

Zabrze: IV liga okręgowa D1 Młodzik

GSF Gliwice – Concordia Knurów 1:0 (1:0)

Concordia Knurów: Dominik Owcorz, Maciej Krzepina, Kacper Piekarski, Maciej Stawarski, Jakub Kubica, Jakub Chrapiec, Marcin Majcherczak, Kacper Seliga, Rafał Zabrzański, Szymon Skowron, Tymoteusz Jasiński, Szymon Woszczyk, Paweł Hałas, Michał Seppa, Kamil Stępień. 
Trener: Henryk Skrzypczyk.

Zawodnicy rocznika 2006, a podopieczni Henryka Skrzypczyka, po czterech spotkaniach bez porażki (remis i trzy zwycięstwa z rzędu) musieli uznać wyższość drużyny GSF Gliwice. Mecz z wyżej notowanym rywalem na jego terenie okazał się zaciętym i wyrównanym bojem o każdy metr boiska. Stracona na początku meczu bramka, okazała się w ostatecznym rozrachunku niestety nie do odrobienia. Najbliżej szansy na doprowadzenie do remisu, byliśmy po indywidualnym rajdzie Rafał Zabrzańskiego, który akcję zakończył strzałem na bramkę. Piłka trafiła jednak w słupek, a dobitka Marcina Majcherczaka do pustej, lecz zaczarowanej świątyni GSF-u okazałą się chybiona. Ozdobą meczu był strzał jednego z zawodników gliwickiej drużyny, który dośrodkowanie kolegi wykończył uderzeniem z przewrotki, a piłka minimalnie ominęła naszą bramkę. Mimo porażki możemy być zadowoleni z postawy naszego zespołu.

Sobotni mecz w Gliwicach poprzedziła minuta ciszy poświęcona pamięci zmarłej Zuzi Puk. Inicjatywa upamiętnienia młodszej koleżanki szkolnej wypłynęła od naszych zawodników uczęszczających na co dzień do MSP nr 2, a przyłączyła się do niej drużyna gospodarzy z trenerem oraz arbiter spotkania. Zuziu, Twoja walka z ostrą białaczką dobiegła końca, jednak nie takiego, jak wszyscy byśmy sobie tego życzyli. Pamiętamy o Tobie i pamiętać będziemy.

Info: Concordia Knurów