Gliwice: Znów pobiegniemy z psami…

0
139
Fot. Pixabay

W najbliższą sobotę w gliwickim Schronisku dla zwierząt odbędzie się  kolejny Bieg na 6 łap. Pieski już merdają ogonami na myśl o kolejnym spotkaniu z miłośnikami spacerów. Chętnych na przebieżkę nigdy nie brakuje, dlatego już dziś warto się zapisać – liczba miejsc jest ograniczona.

Najbliższy Bieg na 6 łap odbędzie się  w sobotę, 27 listopada, o godz. 10.00. Psy będzie można odbierać do godz. 11.00.

– Bieg na 6 łap to doskonała forma promocji adopcji zwierząt. Wspólny spacer już nie raz zaowocował podpisaniem umowy adopcyjnej, a zwierzak zyskiwał nowy dom. Mamy nadzieję, że podobnie będzie i tym razem – mówi Marzena Sosnowska, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych w Gliwicach.
Uwaga, w Biegu na 6 łap może wziąć udział maksymalnie 40 osób, dlatego warto się zapisać, ale też przemyśleć czy na pewno weźmie się udział w wydarzeniu, by nie blokować miejsca innym uczestnikom. ZAPISY.

Pierwszych 40 osób, które wypełnią formularz zgłoszeniowy otrzyma informację zwrotną potwierdzająca udział w biegu. Brak maila oznacza brak wolnych miejsc na liście uczestników.

W gliwickim schronisku przy ul. Wschodniej mieszka obecnie ok. 80 psów i 150 kotów. Każdego roku do placówki trafia około 1000 zwierząt. Na szczęście, dzięki licznym akcjom informacyjnym i adopcyjnym, większość z nich wraca do właściciela lub znajduje nowy, szczęśliwy dom.

Więcej informacji na temat działalności schroniska oraz adopcji zwierząt można znaleźć na stronie internetowej schronisko.gliwice.pl.

info: gliwic.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here