Gliwice: Wszystko dla Kibiców. Dołącz do nas!

0
125

Gliwice – Miasto-Gospodarz zbliżających się Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn 2022 – zachęca restauratorów, hotelarzy, a także inne podmioty świadczące usługi w Gliwicach do wspólnych działań promocyjnych skierowanych do gości turnieju.

Chcemy zachęcić kibiców, aby zatrzymali się w Gliwicach na dłużej i korzystali z usług przedsiębiorców działających w naszym mieście.

W tym celu stworzymy specjalny serwis internetowy (w ramach oficjalnej strony miasta Gliwice.eu) zawierający informacje przydatne przybyłym na mecze gościom. Będzie to miejsce prezentujące także Państwa ofertę.

Warunkiem współpracy (umieszczenia informacji na stronie tworzonej przez miasto) jest zobowiązanie do udzielania co najmniej 10% zniżki osobom, które w dniach rozgrywek fazy pucharowej (finałowej) turnieju – od 3 do 11 września – okażą bilet wstępu na konkretny mecz odbywający się w Arenie Gliwice.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zgłosić chęć współpracy, wyślij maila na adres: promocja@um.gliwice.pl

W zgłoszeniu załącz swoje logo (format jpg, png), podaj nazwę podmiotu oraz określ profil swojej działalności. Nie zwlekaj! Powitaj z nami kibiców siatkówki z całego świata!

info: gliwice.eu