Gliwice: Wydarzenia kulturalne pod znakiem zapytania.

0
90

edit:

Drodzy Widzowie,

w związku z kolejnymi ograniczeniami epidemiologicznymi, wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia w okresie od 9 do 18 kwietnia 2021 włącznie zostają odwołane. Późniejsze plany repertuarowe także mogą ulec zmianom.

Dwukrotnie odkładana premiera „Ożenku” wg Mikołaja Gogola, w reżyserii Pawła Aignera,  zostanie zorganizowana wtedy kiedy będzie to możliwe, o czym Państwa poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zawieszenie działalności dotyczy: Teatru Miejskiego w Gliwicach, Kina Amok a także wszystkich przedsięwzięć przez nas współorganizowanych (np. „Wiosna z Fryderykiem).

Pieniądze za bilety zakupione przez Państwa online zostaną zwrócone bezpośrednio na Państwa konta bankowe. Zwrot pieniędzy za bilety zakupione w kasie będziecie mogli otrzymać w kasie w Kinie Bajka ul. Dolnych Wałów 3 w godzinach jej otwarcia: od wtorku do piątku 8.15 do 13.00 i od 14.30 do 20.00.

O kolejnych zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. Prosimy śledzić nasze strony internetowe oraz profile Teatru i Kina na Facebooku.

Życzę Wam wszystkim zdrowia i cierpliwości.

Grzegorz Krawczyk

Dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach

===

Drodzy Widzowie, organizowany przez nas koncert Tomasza Makruta i Piotra Alexewicza , w ramach „Wiosny z Fryderykiem” w Palmiarni Gliwicach , planowany na najbliższą niedzielę, 11 kwietnia, został przeniesiony na 9 maja 2021 (niedziela, godz. 19.30).
 
Za utrudnienia przepraszamy.
 
Najbardziej aktualne informacje odnośnie terminów naszych wydarzeń znajdziecie zawsze na stronie: www.teatr.gliwice.pl
 
info: teatr miejski w gliwicach

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here