LATEM #FORUM RZĄDZĄ ULICZNICY! ☀️

Jeśli mamy lipiec, to na ulicach i placach Gliwic rządzą… „Ulicznicy”! 🙏 Od wielu lat #FORUM jest partnerem i zarazem jedną ze scen tego renomowanego festiwalu artystów trotuaru 😊 Nie inaczej będzie w tym roku, gdyż objęliśmy mecenatem 13. edycję tego prestiżowego wydarzenia (6-28 lipca). Dzięki temu możemy u nas gościć festiwalowe atrakcje, ponownie w formule Objazdowego Domu Kultury ✨ Profil zaplanowanych występów jest w tym roku bardzo kabaretowy.

Ze spragnionymi sztuki ulicznej widzami w #FORUM spotkamy się już w piątek, 12 lipca, podczas Wieczoru Kabaretowego, którego gwiazdą będzie Kabaret CZESUAF z programem „Przyjęcie” 🎈

W programie kolejnych piątkowych wieczorów:

⭐ 19 lipca: Wieczór Stand-Up – Gajda & Jachimek;

⭐ 26 lipca: Wieczór Impro – Narwani z Kontekstu.

Miejscem wspomnianych atrakcji będzie Forum Inspirujących Spotkań (parter). Początek zawsze o godz. 19:00; wstęp wolny.

Dodatkowo naszą obecność na 13. Międzynarodowym Festiwalu Artystów Ulicy „Ulicznicy” zaznaczymy Alejką #FORUM w Parku Chopina. Będzie to miejsce kreatywnych, ale zarazem beztroskich zabaw dziecięcych, także zręcznościowych, w sąsiedztwie innych wydarzeń festiwalowych. Alejka #FORUM działać będzie w festiwalowe soboty (6, 13, 20, 27 lipca) od godz. 14:00 ✨ Warto będzie zostać dwie godzinki, gdyż na godz. 16:00 zaplanowane są spektakle dla najmłodszych widzów.

Info: CH Forum Gliwice