Trwa przebudowa ul. Andersa. Ze względu na pogodę prace zostały tymczasowo wstrzymane. Kierowcy oraz piesi proszeni są o cierpliwość oraz stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Dotychczas przy ul. Andersa wymieniono sieć gazową, kanalizację deszczową, zabezpieczono i wymieniono kable energetyczne i teletechniczne. Wybudowano zatokę autobusową w nowej lokalizacji, a w miejsce, gdzie dotąd zatrzymywały się autobusy, przeniesiono postój taksówek. Po stronie ulic Mieszka I i Karolinki wyremontowano chodniki i zjazdy do posesji. W kolejnym etapie wymienione zostaną chodniki po drugiej stronie wraz z budową ścieżki rowerowej. Po stronie osiedla Wojska Polskiego wybudowana zostanie zatoka autobusowa w nowej lokalizacji. Na odcinku od ul. Płowieckiej do jednostki wojskowej wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni. W miejscu, gdzie odbywa się przebudowa będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu.

Prace ruszą ponownie, gdy pozwolą na to warunki atmosferyczne. Zakończenie przebudowy ul. Andersa przewidziano w II kwartale bieżącego roku.

Info: gliwice.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here