Już jesienią na antenie TVN wystartuje 8. sezon programu „Top Model”. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg ponownie poszukiwać będą nowej top modelki lub top modela. Marzysz o karierze w tej branży? Zgłoś się już dziś! Możesz pójść w ślady Kasi Szklarczyk, Karoliny Pisarek, Jakoba Kosela czy Osi Ugonoh.

W tej edycji TOP Model jury stawia na różnorodność, ponieważ w świecie mody jest miejsce dla ludzi w różnym wieku i o różnym typie urody. Warto pamiętać o tym, że oprócz warunków fizycznych liczy się także osobowość.

8. edycja będzie wyjątkowa, ponieważ wprowadzony zostanie „złoty bilet”. Uczestnik lub uczestniczka, którzy zrobią piorunujące wrażenie na jury już na castingu, mogą otrzymać „złoty bilet”, który pozwoli im przeskoczyć jeden etap rywalizacji – zabierze ich prosto do domu modelek, z pominięciem etapu obozu. Więc, jeśli zachwycisz jurorów już na castingu – to od razu wchodzisz do domu!

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w programie „Top Model” – wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś i załącz filmik o sobie.

Wymagania techniczne dotyczące pliku wideo:

– Wideo możesz nagrać kamerą lub telefonem komórkowym.
– Format mov lub mp4.

– Rozmiar pliku nie większy niż 40 MB.

– Długość maksymalna: 1 minuta.

Szczegółowe informacje na temat castingu internetowego znajdują się w regulaminie.

Jeśli chcesz wziąć udział w dodatkowym konkursie, towarzyszącym castingowi internetowemu – zaznacz tę opcję w formularzu.

Zapraszamy również na castingi w 4 polskich miastach:

14.04 Rzeszów

Hotel Hilton Inn, aleja Majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów

12.05 Gliwice

Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice

18.05 Gdańsk

Radisson Hotel & Suites, ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk (wejście od strony Motławy)

25.05 Warszawa

MsMermaid – Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8/1 piętro,

00-411 Warszawa

REGULAMIN KONKURSU „TOP MODEL”

REGULAMIN KONKURSU „TOP FASHION STAR”

Info: topmodel.tvn.pl