Na zakończenie pełnych wrażeń wakacji, w Arenie Gliwice (ul. Akademicka 50). odbył się wyjątkowo żywiołowy koncert.

Roztańczona impreza została zorganizowana w piątek – 6 września 2019 roku, o godz.18:00.

Na ciekawą i energetyczną imprezę zaprosił główny organizator całego przedsięwzięcia – Teatr Miejski w Gliwicach (ul. Nowy Świat 55–57) we współpracy z Urzędem Miejskim Gliwice.

Podczas Szalonego Muzycznego Pożegnania Wakacji wystąpiły  na scenie mega gwiazdy disco polo –  Miły Pan, Piękni i Młodzi, After Party i zespół MIG czyli ulubieńcy publiczności.

MIŁY PAN to młody, przystojny, utalentowany wokalista – Piotr Kołaczyński. Na rynku muzyki disco polo pojawił się niedawno, a już zdobył serca słuchaczy, zwłaszcza tej  pięknej. Stacje radiowe dumnie grają jego kawałki. Niezaprzeczalnym strzałem w dziesiątkę jest boska „Królowa” , a także „Melanż” i przebojowe „Małolatki”.

PIĘKNI I MŁODZI  –  polski zespół muzyczny grający muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop-rock, założony w 2012 przez Magdalenę i Dawida Narożnych  oraz Daniela Wilczewskiego.

Magdalena to liderka oraz wokalistka o pięknym, chrypliwym, niskim i bardzo charakterystycznym głosie, ognistym temperamencie i słowiańskiej urodzie. To jej głos nadaje blasku piosenkom Pięknych i Młodych.

Dotychczas wydali dwa albumy: Niewiara i Tak już bez ciebie. Do ich największych przebojów należą takie kompozycje jak: Niewiara, Kocham się w tobie, Ona jest taka cudowna,

Piosenka „ Niewiara” uzyskała tytuł „hitu 2013” w plebiscycie zorganizowanym przez radio internetowo Disco Polo Party i stację TV.Disco.

W 2014 Piękni i Młodzi wzięli udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka emitowanego przez telewizję Polsat. W półfinale zaprezentowali swój przebój „Niewiara” i awansowali do finału.

Zespół Piękni i Młodzi na zawsze wpisał się w historię muzyki disco polo.  Ich przeboje pokochała cała Polska.

AFTER PARTY – zespół muzyczny, który wprowadza świeżość w Polskiej muzyce tanecznej. Grupa wykonuje muzykę z pogranicza gatunku disco polo, folku, muzyki biesiadnej, techno, muzyki klubowej i dance.  Liderem grupy jest Patryk Pegzan( wokalista, aranżer, muzyk, producent muzyczny) , razem z nim występują tancerze: Maciej Nowak i Erwin Świątecki. Funkcję DJ-a pełni Mariusz Pawlak DJ PAWL0. Materiały wideo grupy After Party w serwisie YouTube do tej pory obejrzało blisko 500 milionów widzów.

Koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i mega show. Zespół w ciągu 5 lat nagrał 12 teledysków i wydał 2 płyty długo-grające, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Mega sukcesem zespołu było zajęcie 1 miejsca na Festiwalu w Kobylnicy gdzie za piosenkę „Tylko ona jedyna” otrzymali statuetkę za hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie POLO TV, Teledysk „Bujaj się” na portalu Youtube obejrzało już ponad 13 mln osób, Piosenka „Tylko Ona Jedyna” na liczniku ma już ponad 40 mln wyświetleń i cały czas rośnie

Zespół After Party koncertował miedzy innymi w Szkocji, Szwecji, Niemczech, Anglii, Kanadzie, i dwukrotnie w USA.

Ich największe hity: Ona lubi pomarańcze, Moja wyjątkowa, Nie będę pracował będę imprezował, Ślimak pokaż rogi, Tylko ona jedyna, Bananowa Agnieszka, Aby nam się dobrze żyło.

ZESPÓŁ MIG – zespół tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Pstrągowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski. MIG to prawdziwa elita nurtu Disco Polo. Grupa gwarantuje swoim odbiorcom najwyższy poziom rozrywki. Każdy występ rodziny Gwiazdowskich to niesamowite widowisko, które porywa każdego do wspólnej zabawy. Ich największe przeboje „Miód malina”, „Wymarzona”, „Słodka wariatka”, czy „Ona jedyna” są utworami, które cieszą się ogromnym powodzeniem w stacjach telewizyjnych oraz radiowych Dziesiątki milionów odsłon w You Tube to potwierdzenie nieprawdopodobnej popularności grupy Mig. Rewelacyjny kontakt z publicznością oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy to recepta na powodzenie każdej imprezy.

Roztańczony koniec wakacji w najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce – Arenie Gliwice – okazał się doskonałym strzałem w dziesiątkę. Wieczór był wyjątkowy, bo królowała muzyka disco polo czyli taki gatunek muzyki popularnej będący nurtem muzyki tanecznej, którą prawie wszyscy Polacy uwielbiają. Dlatego imprezowe hity wszystkich gości porwały do wspólnej zabawy i  pozostaną w pamięci, aż  do następnego roku.

Relacja: Agnieszka Łyko