Gliwice: SHOW OFF fest – petarda na pożegnanie wakacji- 2 września

0
426

Młodzi, zdolni i sławni – kochają ich tłumy, podziwiają miliony. Właśnie z nimi 2 września pożegnamy wakacje w Gliwicach. To będzie  prawdziwa  muzyczna petarda podszyta miłością do mediów społecznościowych – na scenie w Nowych Gliwicach wystąpią artyści podbijający Youtube i Spotify. Przed Państwem: Jakub Skorupa, WaluśKraksaKryzys, Frank Leen i sam GIBBS! Uwierz nam na słowo – MUSISZ TAM BYĆ!

To będzie w Gliwicach zupełnie nowa odsłona końca wakacji! Od godz. 18.15 do 20.15 zabawę rozkręci Radio „Eska”, po 19.00 będziemy świadkami prawdziwie spektakularnego muzycznego popisu młodego pokolenia. Gwiazdy pierwszej edycji SHOW OFF fest wymykają się prostemu definiowaniu stylu muzycznego, ale u większości pojawiają się elementy hip-hopu i elektroniki. Tego wieczoru usłyszycie też gitarowe brzmienie, szczere teksty i prawdziwy przekaz. Sceną, prawdopodobnie najbardziej efektownego rozstania z wakacjami na Śląsku, będą Nowe Gliwice przy Cechowni (ul. Bojkowska 35 A), które 2 września zmienią się w miasteczko festiwalowe ze specjalną SOCIALZONE, wyposażoną w przestrzeń gastronomiczną i wypoczynkową, wypełnioną po brzegi niespodziankami, które zachwycą zwłaszcza miłośników mediów społecznościowych.

Od godz. 19.00 będzie można chillować na leżakach, pod baldachimami, w błyszczącej, iście instagramowej scenerii. Będzie też okazja, by  skosztować pyszności, zrobić sobie zdjęcie w wannie na specjalnej, najbardziej odjazdowej Funzeum – ściance w mieście i w tej przyjaznej, pełnej zabawy i pozytywnych emocji scenerii rozpocząć długi i pełen emocji wieczór. Koniecznie róbcie zdjęcia i wrzucajcie do Internetu z oznaczeniem #showoff, #showoffgliwice, #popisówka.
Będzie głośno!

Scena ruszy o godz. 19.00, a bawić będziemy się do godz. 1.00. Na ten czas Nowymi Gliwicami zawładną artyści znani z największych polskich festiwali, jak Off, Męskie Granie, Opener, Orange Warsaw, Pol’and’Rock, podbijający serwisy muzyczne, m.in. YouTube i Spotify: GIBBS, którego liczba odtworzeń dorównuje zagranicznym artystom, Jakub Skorupa, WaluśKraksaKryzys i Frank Leen.

Jako pierwszy na scenie pojawi się reprezentujący gliwicką scenę muzyczną Jakub Skorupa, gitarzysta, autor tekstów i nadzieja polskiej alternatywy, uważany przez niektórych za następcę Fisz Emade.
Po Skorupie sceną zawładnie WaluśKraksaKryzys, którego muzyka to ponoć „samo życie” i – jak twierdzi artysta – „poezja śpiewana na petardzie”. Jego liryczne teksty przekazywane z emocjonalną energią doskonale podkreślą wyjątkowy charakter wieczoru.
Wakacje pożegna w Gliwicach także Frank Leen. Gitarzysta, wokalista, producent, artysta alternatywny, który inspiracji szuka w hip-hopie, i melodyjnych balladach. Jego najnowszy singiel „Bombonierki” jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.
Gwiazdą wieczoru będzie GIBBS – polski raper i producent muzyczny, człowiek top-list przebojów. Zadebiutował w 2012 roku, a obecnie jego płyty zyskują miano złotych i platynowych. Publiczność kocha go za wychodzenie poza ramy rapu, nazywany jest eksploratorem brzmień. Wieczór zakończymy w tanecznym nastroju z DJ-set Atavizm Collective.

Powiemy tak: NUDY NIE BĘDZIE! 
Na Show OFF fest zaprasza: Centrum Kultury Victoria, Miasto Gliwice i Cechownia. Wstęp wolny!

info: gliwice.eu