Targi wędkarskie Rybomania w Gliwicach.

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w czterech polskich miastach; Poznaniu, Lublinie, Warszawie, a w tym roku do tego zestawu dołączyły Gliwice. Setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na Rybomanii prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata. Początek marca dostarczył więc fanom wędkarstwa emocji, wiedzy i nowinek technologicznych.

Tym razem pod wędkarskim szyldem zagościliśmy w Gliwicach. Rybomania to nie tylko imponująca ekspozycja, ale i niezwykła atmosfera. Tysiące pasjonatów zjechało tylko po to, aby poczuć się częścią tej niezwykłej społeczności, prawdziwych pasjonatów i miłośników wędkarstwa.

Rybomania to niezwykłe wydarzenie zrzeszające wszystkich pasjonatów wędkarstwa w Polsce połączone z możliwością zakupów oraz przestrzeń stworzona specjalnie po to, by móc podzielić się swoją pasją z innymi.

Święto młodych i tych doświadczonych, profesjonalistów i amatorów . Wszystkich zebranych w jednym miejscu.

Podczas tegorocznej Rybomani w hali Arena Gliwice, nie zabrakło okazji do dobrej zabawy i nauki. Jedną z możliwości sprawdzenia swoich sił była Akademia Młodego Wędkarza.

  Na terenie gliwickiej hali wyznaczonych zostało kilka stoisk na których można było znaleźć ambasadorów-osoby, które przydzielały odpowiednie zadania do wykonania. Ambasador oceniał poprawność, a każde zaliczone zadanie, pozwalało na zdobycie jednej odznaki.

 

RYBOMANIA GLIWICE to doskonałe miejsce, by przygotować się do sezonu wędkarskiego. Wydarzenie jest areną pokazów specjalnych, w tym pokazów muchowych, czy rzutowych. Na ekspozycji znajdą się także symulatory holu. Podczas Rybomanii Gliwice szczególną rolę odegra wędkarstwo karpiowe oraz sprzęt niezbędny profesjonalistom tej dziedziny. Nie zabraknie opowieści o niezwykłych łowiskach i wielkich rybach. Atmosfera Rybomanii integruje i inspiruje dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia. Wędkarstwo łączy pokolenia i pozwala rozwijać pasje w każdym wieku. Rybomania Gliwice stanowi więc doskonałą okazję do uzupełnienia braku w sprzęcie, ale także spędzenia czasu w gronie pasjonatów.

zebrał /arc/

info: arenagliwice/mtp sp z o.o.

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem w wersji foto i video.