Gliwice: Piknik Rodzinny z okazji 2. Urodzin X-Rehab!

0
397

Już w sobotę, 11.06 o godzinie 10:00 zapraszamy na bezpłatny Piknik Rodzinny z okazji
2. Urodzin X-Rehab!  

Chcemy i lubimy pomagać. Robimy to w sposób profesjonalny i przy wsparciu wyspecjalizowanych urządzeńoraz najnowszych zdobyczy technologicznych.

Dlatego nasze 2. Urodziny to nie tylko okazja do świetnej, międzypokoleniowej zabawy, ale również doskonały pretekst do upowszechnienia kompleksowej pomocy rehabilitacyjnej.

Odwiedź nas w ten weekend i przekonaj się sam, co stawia X-Rehab w czołówce ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce! Jednocześnie, przyjemnie spędź czas z rodziną i zadbaj o Wasządobrą formę.  

 

Na naszym urodzinowym pikniku każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Dla dzieci zaplanowaliśmy moc atrakcji: gry, konkursy i animacje z pełnej pozytywnej energii Krejzolką Karolką.

Dla starszych (bez żadnych ograniczeń wiekowych), odbędą siępanele dyskusyjne, pokazy urządzeń, spotkania z ekspertami.Postaramy się odpowiedzieć na najczęściej nurtujące Was kwestie: jak dbać o zdrowie kręgosłupa,  jak powinien przebiegać prawidłowy neurorozwój noworodka, czy też jak rozpoznać sygnały ostrzegawcze wad postawy u dzieci.

 

Na każdego z naszych gości czekają też różne przysmaki –popcorn, wata cukrowa oraz grill!

 

Jednak naszym nadrzędnym celem jest dbanie o Wasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Dlatego, w ślad za rozlicznymi smakołykami, w planie jest teżwspólny trening motoryczny z naszą Specjalistką Aleksandrą Kwiasowką oraz turniej sprawności na urządzeniu SmartFit.

 

W czasie pikniku, do wygrania będą bony na pierwszą wizytę konsultacyjną o wartości 150 zł! Łącznie do wygrania aż 10 bonów.

 

Zarejestruj się już teraz i zapisz swoje dziecko na udział w pikniku, aby otrzymać bon na darmowe badanie wad postawy: 2 urodziny X-Rehab – X-Rehab | Gliwickie Centrum Rehabilitacji

 

Ilość miejsc jest ograniczona. Zapraszamy serdecznie i… do zobaczenia już 11.06 w siedzibie X-Rehab na ul. Szparagowej 19!

 

10:00 Rozpoczęcie Pikniku Rodzinnego
10:30 Przywitanie Dzieci – żywe maskotki
10:40 „Postawa to Podstawa” – sygnały ostrzegawcze wad postaw u dzieci (spotkanie ze specjalistami). Zarejestrowani uczestnicy spotkania otrzymają bony na bezpłatne badanie wad postawy u dzieci.
11:00 Pokaz Egzoszkieletów
11:00 Badanie izokinetyczne zawodowego piłkarza z klubu Zagłębie Sosnowiec
11:30 „Strefa zdrowego kręgosłupa” – wykład oraz trening z wykorzystaniem systemu Tergumed
12:00 „Świadoma Mama” – prawidłowy neurorozwój noworodków (spotkanie ze specjalistami)
12:30 Trening motoryczny – lekki trening sportowy ze specjalistą przygotowania motorycznego
13:00 Zakończenie animacji dla dzieci
13:15 Losowanie nagród. Do wygrania 10 bonów na pierwszą wizytę rehabilitacyjną, o wartości 150 zł oraz liczne nagrody pocieszenia
14:00 Zakończenie pikniku

Dodatkowo, w czasie trwania pikniku będzie możliwość zwiedzenia Centrum Rehabilitacji X-Rehab, a także wypróbowania systemu treningowego SmartFit.