Gliwice: Opłatomat w Starostwie

0
185

Jak już informowaliśmy, od 1 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Gliwicach działa opłatomat. Urządzenie to przejęło funkcję kasy, działającej do tej pory w starostwie.

Opłatomat jest samoobsługowy, umożliwiający dokonywanie płatności zarówno kartą płatniczą, jak i gotówką – wyłącznie w PLN. Korzystanie z niego w celu dokonania płatności nie wiąże się z żadnymi prowizjami i opłatami.

Urządzenie usytuowane jest w głównym budynku Starostwa Powiatowego w Gliwicach (ul. Zygmunta Starego 17), w znajdującej się na parterze sali obsługi klienta Wydziału Komunikacji i Transportu. Korzystać z niego można w następujących dniach i godzinach: poniedziałek – środa od godz. 8:00 do 15:00, czwartek od godz. 8:00 do 17:00 i piątek od godz. 8:00 do 13:00.

– Opłatomat jest prosty w obsłudze i przyjazny dla klienta – informuje starosta gliwicki Waldemar Dombek. – To nowoczesne urządzenie, nastawione na intuicyjną obsługę. Kolejne kroki postępowania przez osoby dokonujące opłat wyświetlane są w czytelny sposób na monitorze, wystarczy postępować zgodnie z tą instrukcją. Jeśli jednak ktoś będzie miał problemy ze skorzystania z opłatomatu, nasi pracownicy chętnie służą pomocą.

info: Powiat Gliwicki