Niech żyje bal! Karnawał dla dzieci w Arenie Gliwice.

W ramach cyklu Nasza Arena, mieszkańcy Gliwic mogli przez dwa tygodnie korzystać ze sportowej oferty spędzania ferii w Arenie Gliwice. Jednak nie tylko sportem człowiek żyje, więc na  pożegnanie ferii, odbędzie się impreza karnawałowa dla najmłodszych. Prawdziwy bal!

Ferie zimowe w Arenie Gliwice to atrakcje sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych ale czy tylko sportowe? W najbliższy piątek 22 lutego o godz. 17.00 w Arenie odbędzie się Bal Karnawałowy w pełnej oprawie.

Na dzieci i ich opiekunów czekają gry i zabawy przygotowane przez profesjonalnych animatorów i ekspertów, którzy najlepiej wiedzą jak sprawić by było to dziecięce szaleństwo. W programie wiele atrakcji, gier i zabaw. Wszystko oczywiście w rytmach największych dziecięcych przebojów i świetnej atmosferze, nie tylko dla dzieci. Na rodziców i opiekunów będzie czekać „specjalny kącik” wraz z ofertą gastronomiczną, w którym swobodnie będą mogli odpocząć, porozmawiać i napić się dobrej kawy. Mając na oku swoje roztańczone pociechy. Wszelkie stroje karnawałowe mile widziane. To okazja by maluchy na chwilę mogły wcielić się w superbohaterów czy ulubione postaci z bajek. Tematyka dowolna, byleby wywołać uśmiech na dziecięcej buzi.

Bal Karnawałowy w Arenie rozpocznie się 22 lutego o godz. 17:00 – wejście boczne C.

Bilety dla dzieci w cenie 10 zł, a dla opiekunów wstęp bezpłatny.

Info: Arena Gliwice