REMIS Z CZECHAMI 6:6 !

W dniu 02.03.2019 rozpoczęliśmy Morawsko-Ślaską Ligę Bokserską pomiędzy GUKS CARBO vs DTJ PROSTEJOV

64kg – Janicki Marcel na skutek kontuzji rywala otrzymuje walkowera.

69kg – Wąsik Piotr skrzyżował rękawice z Vesely Tomaš. Walka toczyła się w bardzo szybkim tempie ale niestety schodzimy z ringu jako przegrani

75kg – Kuździeń Kamil stoczył krwawą wojnę z Ganoška Milan. Mimo kontuzji lewego łuku Kamil za boksował fenomenalnie, trafiał z każdej płaszczyzny niewygodnego mańkuta. A nawet w pewnym momencie groziło wygraną przed czasem! Wygrywamy jednogłośnie na punkty.

81kg – Hlazar Sergiusz podjął walkę z dużo wyższym Brabec Dominik. Nasz zawodnik starał się przejść do półdystansu gdzie czuł się silniejszy ale jego przeciwnik był na tyle doświadczony że nie podejmował walki, schodził z linii z pojedynczymi ciosami co dało mu zwycięstwo 2:1

91kg – Pavliuk Sasha fenomenalnie prowadził w pierwszej rundzie nad Zajic Pavel. W drugiej rundzie zaś widzieliśmy przewagę bardzo silnego Czecha. Trzecia runda była rundą decydującą i niestety nasz rywal zachował więcej sił i tym zagwarantował sobie zwycięstwo.

+91 kg – Safarian Oskar zwyciężył jednogłośnie na punkty. Dynamiczny lewy prosty rozbijał podwójną garde dobrze zbudowanego Zezulka Michał. Silny długi prawy prosty kończył akcje, która punktowała na kartach sędziowskich.

Trenerzy:
Schunke Martyna
Wilk Henryk

Dziękujemy wszystkim zgromadzonym za przybycie i solidny doping !

Do zobaczenia niebawem!
GUKS CARBO GLIWICE

info: carbo boks – Gliwice