Gliwice: Marco Football Center

0
857

⚽⚽⚽Naszym marzeniem było stworzenie najwyższej jakości, nowoczesnego i profesjonalnego ośrodka sportowego. Chcieliśmy, aby Marco Football Center było miejscem idealnym zarówno dla zawodowców, amatorów i kibiców. Zamieniliśmy stare, zdewastowane boisko na całoroczny obiekt sportowy, w którym komfort gry i spędzania czasu ma znaczenie nadrzędne.

Marco Football Center to w sumie 4 boiska, pokryte najwyższej jakości sztuczną murawą, 9 przestrzennych szatni z dostępem do zaplecza sanitarnego z prysznicami, studio treningu motorycznego, gabinet fizjoterapii, salka konferencyjna oraz kawiarnia Mundial Caffe & Bar. A wszystko to schowane pod „balonem” – pneumatycznym zadaszeniem, utrzymującym swój kształt i gabaryt, dzięki panującemu w jego wnętrzu nadciśnieniu.
Duży parking, przemyślane rozmieszczenie ławek i zieleni oraz duże stojaki na rowery zapraszają do nas wszystkich chętnych, zarówno piechurów, rowerzystów jak i kierowców.

Marco Football Center to jednak przede wszystkim ogromna pasja i zaangażowanie, bez których spełnienie naszego marzenia nie byłoby możliwe. Ogromną uwagę przywiązujemy również do atmosfery i przyjaznych relacji naszych pracowników z każdym gościem MFC.

Ruszamy pełną parą już w nowym roku i mamy nadzieję, że będziecie cały czas z nami🙂