Gliwice: Kulturalny rozkład jazdy – 15–17 września

0
180

Ciekawe spotkania, koncerty, seanse – w Gliwicach jak zwykle na nudę nie ma czasu! Sprawdźcie, jak można spędzić najbliższy weekend w mieście.

Piątek, 15 września:
– Od godz. 9.00 w Biblioforum (ul. Lipowa 1) będzie można oglądać wystawę fotografii Agnieszki Jaworskiej „Gwiazdozbiór”.
– Stacja Artystyczna Rynek (Rynek 4–5) zaprasza na koncert Retro Singers „Ocalić od zapomnienia”. Początek o godz. 19.00.
– Muzyczne spotkanie „Dobry wieczór z płytą winylową”, dotyczące twórczości Stinga, rozpocznie się o godz. 20.00 w Klubie Studenckim Spirala (ul. Pszczyńska 85).

Sobota, 16 września:
– W ramach Polskiego Dnia Bluesa na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5) odbędzie się panel dyskusyjny, poprzedzony publiczną premierą filmu dokumentalnego o muzyce bluesowej. Początek wydarzenia o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Niedziela, 17 września:
– W godz. 9.00–13.00 w Klubie Studenckim Spirala odbędzie się Gliwicka Giełda Płytowa.
– W ramach „Sztuki na ekranie” Kino Amok (ul. Dolnych Wałów 3) wyświetli film „Nowy Vermeer. Wystawa wszech czasów”. Początek seansu o godz. 18.15.
– W Ruinach Teatru Victoria (al. Przyjaźni 18) wystąpią muzycy Gliwickiej Orkiestry Kameralnej i Waldemar Malicki. Koncert „Na Pożegnanie Lata” rozpocznie się o godz. 19.00.

Info: UM Gliwice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here