GliwiceSport i rekreacja

Gliwice/Kraśnik: Kawulok Sebastian & Jaśkowiak Samiro V-ce Mistrzami Polski Kadetów w Boksie 2020!

Kawulok Sebastian & Jaśkowiak Samiro V-ce Mistrzami Polski Kadetów w Boksie 2020! 🥊

Sebastian w finale mimo wygranej pierwszej rundy przegrał jednoglosnie na punkty z Nikolasem Pawlikiem, zabrakło jeszcze doświadczenia👌 Mimo przegranej Sebastian dał z siebie wszystko i zaprezentował bardzo dobry boks z ubiegłorocznym Mistrzem Polski 👏
Samiro w finale przegrał stosunkiem 3:2 z Mikołajem Brzezinskim, zabrakło niewiele.. Trochę kondycji i Samiro byłby dziś mistrzem Polski 👌 Dobra robota Sami ! 👏

Na najwyższym stopniu podium stanęła Kinga Rewińska która by wywalczyć złoty medal Mistrzostw Polski musiała stoczyć 3 walki na eliminacjach w Grudziądzu oraz walkę półfinałową z Pomorską Wiktoria Spartakus Szczecin i finał z Wójcik Wiktorią Olimp Szczecin 👏

W klasyfikacji okręgowej okreg ŚLĄSK stanął na najwyższym stopniu podium ! 🏆

Trenerką Naszych podopiecznych jest 7krotna Mistrzyni Polski, medalistka mistrzostw Europy Martyna Schunke 🤩 Której serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak wysokie miejsca w imprezie czempionatu kraju 🥇🥈🥈