13 października w Arenie Gliwice odbędzie się kolejna duża impreza. Po A state of trance, podczas którego zagra Armin van Buuren przyszedł czas na Sensation.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek 23 kwietnia o godzinie 20:00 na stronie www.sensation.com.

Legendarne show jakim jest Sensation powraca po ośmiu latach do Polski! – Po długich, ale owocnych negocjacjach to właśnie my, agencja TME otrzymaliśmy możliwość zorganizowania kultowego wydarzenia jakim jest Sensation w Polsce! To wielopokoleniowy event, który gościł w 34 krajach, a jego historia sięga aż 20 lat! Sensation to przede wszystkim show ogromnego rozmachu, którego nie doświadczycie na żadnym innym evencie! Za Sensation stoi wielkie doświadczenie, ale także pasja i serce, które powodują, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej. Dla osób nieco starszych, które pamiętają nasze poprzednie edycje w Polsce jest to wielki powrót do korzeni, a dla młodszych ogromna szansa, aby marzenie przeżycia Sensation stało się faktem – informuje agencja TME.

Line-up tego wydarzenia pojawi się niebawem, ale już teraz możemy zdradzić, że wystąpią wielkie legendy muzyki elektronicznej. Artyści będą ogłaszani cyklicznie począwszy od końca kwietnia do połowy czerwca. Nasze polskie show będzie specjalne również pod względem długości. Otwarcie bram nastąpi o godzinie 19:00, a główna część wydarzenia będzie trwać od 22:00 do 5:00, co czyni je wyjątkowym na tle innych edycji, które trwają 6 godzin.

Kolor biały od zawsze towarzyszył Sensation i to jest kolejna z magicznych cech tego wydarzenia. Macie białe ubrania? Kolekcjonujcie je.

Wszyscy fani z Europy i świata, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu mogą to zrobić już tej jesieni! 13 października 2018 roku będzie możliwość przeżycia tego niezwykłego eventu w najnowszej, jednej z największych w Europie – Arenie w Gliwicach!

Info: Sensation