Jest praca w Gliwicach. Firma NGK Ceramics Polska z branży przemysłowej szuka pracowników produkcji. Do siedziby zakładu w gliwickiej strefie ekonomicznej nabór już trwa.

Firma w związku z jej rozwojem rusza z kolejną rekrutacją. Pracę docelowo ma znaleźć 200 osób. Obecnie firma rekrutuje kandydatów za pośrednictwem agencji zatrudnienia Manpower na stanowisko operatora linii produkcyjnej – produkcja filtrów DPF, GPF, katalizatorów LSH, czujników NOx.

Oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców aglomeracji Śląskiej, w tym Gliwic, gdzie mieści się zakład pracodawcy. Pracownicy mogą liczyć na średnie miesięczne wynagrodzenie na poziomie 4 200 zł brutto (z uwzględnieniem dodatków), umowę o pracę oraz dodatkowe benefity jak karta sportowa i prywatna opieka medyczna.
– Osoby, które mieszkają w sąsiednich miejscowościach nie muszą martwić się o dojazd i o koszty z nim związane, ponieważ oferujemy bezpłatny transport między innymi z Knurowa, Zabrza, Bytomia, Świętochłowic czy Rudy Śląskiej i Piekar Śląskich. Ponadto, od stycznia bieżącego roku wprowadziliśmy równoważny system czasu pracy we wszystkich biznesach. Podążamy za szybko zmieniającym się rynkiem motoryzacyjnym i stawiamy na rozwój nowych produktów, na przykład filtrów do samochodów benzynowych (GPF), gdzie aktualnie mamy największe zamówienia i zapotrzebowanie na pracowników z doświadczeniem w obszarze produkcji– mówi Dariusz Olesiński, HR Manager w NGK Ceramics.

Osoby, które są zainteresowane pracą w NGK Ceramics Polska, mogą zgłaszać się do agencji Manpower, wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne na adres rekrutacja.ngk@manpower.pl, dzwoniąc pod numer 882 189 761 lub dostarczając je bezpośrednio do biura w Gliwicach przy ulicy Wrocławskiej 10.

– Kandydaci, którzy zdecydują się na podjęcie zatrudnienia w NGK, mogą liczyć na pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim. Firma sukcesywnie rozbudowuje kolejne zakłady, np. w Dąbrowie Górniczej oraz inwestuje w ich modernizacje. Osobom zatrudnionym, poza dodatkowymi benefitami, oferujemy bogaty system premiowy oraz możliwości rozwoju w firmie – komentuje Magdalena Kopczyńska, OnSite Solution Manager w Manpower.

NGK Ceramics Polska działa w przemyśle ceramicznym, energetycznym i elektronicznym. W gliwickiej podstrefie KSSE jest obecna od 15 lat i zatrudnia obecnie 4000 osób.

4 KOMENTARZE

  1. Hahah nie polecam na start dalej 3200 system 12h ludzie sie zwalniaja te 4200 to jakas bajka chyba ze nawet pracownicy nie wiedzą o podwyżce hahaa smiechu warte artykuł sponsorowany poczytajcie komentarze to juz nie te NGK co kiedys pozdrawiam biuro i ludzi za wprowadzenie 12h oby tak dalej haha Szanujcie pracowników bo tak szybko odchodzą.

  2. 4200 I taką informacją już przed zatrudnieniem człowiek jest oszukiwany to wyobraźcie sobie co dalej będzie. Firma na dzień dzisiejszy to jedna wielka masakra

  3. Tia, wszyscy mówią że się zwalniają, a zwolniło się kilku, w załodze 4000 nawet 100 osób to pryszcz. Trochę więcej ruchu, bieganie, rower, basen i te 12 h da się ustać. Co 3h jest przerwa. Jak się godzimy na schylanie i na stanie, to już nasza wina. Na forum każdy mocny, odezwij się przed N… Odmów pracy dopóki nie postawi podnośnika na każdym stanowisku. Jak nie pójdzie dzienne zamówienie, to się zaraz znajdzie wszystko. Szumicie o zwolnieniu, a szukacie roboty? Macie strefę komfortu, ludzi z którymi pracujecie od lat, układy i ukladziki z przełożonymi. Sorki do dziś są ludzie którzy za 12h tylko bicepsy prężą i chodzą od ściany do ściany a nawet nikogo na przerwę nie zastąpią, a najgłośniej się udzielaja po kątach.

  4. Na stronie manpowera jest ta oferta pracy z wysokością wynagrodzenia brutto 3200 jest to wprowadzanie ludzi w błąd ,nie mam pojęcia skąd wzięła się informacja o 4200 ,chyba się komuś palec obsunął

Comments are closed.