Gliwice: Jarmark Bożonarodzeniowy – czas na zgłoszenia wystawców

0
814
fot. D. Nita-Garbiec, R. Neumann, J. Szymik/ UM w Gliwicach

W grudniu na Rynku po raz kolejny pojawi się Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Pomóż stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę – wystawcom Centrum Kultury Victoria oferuje domki handlowe. Planowany termin Jarmarku to 3–23 grudnia br.

Udekorowany świątecznymi ozdobami Rynek wygląda magicznie. Przez cały tydzień na stoiskach można znaleźć pomysły na prezenty pod choinkę albo zjeść coś pysznego. W soboty i niedziele będą odbywać się specjalne świąteczne koncerty i spektakle.

Artyści i kupcy, którzy chcą włączyć się w organizację Gliwickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, do 24 października mogą wysyłać zgłoszenia. Ceramika artystyczna, wyroby regionalne, ozdoby choinkowe, ale też bożonarodzeniowe jedzenie i napoje – przekonaj organizatorów, że wpasujesz się na swoim stoisku w świąteczny klimat.

Organizator Jarmarku, Centrum Kultury Victoria, zapewnia domki handlowe (odpłatnie – 700 zł za 1 domek), zaplecze sanitarne i świąteczne ozdoby. Handlowców będą obowiązywały: opłata targowa (w wysokości zgodnej ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic), jednorazowa opłata za wynajem domków, opłata za prąd (zgodnie ze wskazaniami licznika zainstalowanego w każdym z domków handlowych) oraz opłata za opróżnianie pojemnika na odpady komunalne zmieszane, przypisanego do każdego stoiska handlowego. Koszt jednorazowego odbioru jednego pojemnika wynosi 62,10 zł brutto.

Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w Centrum Kultury Victoria (al. Przyjaźni 18), pocztą na adres CK Victoria (Biuro Kultury w Centrum Kultury Victoria, ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice) oraz mejlowo na skrzynkę kontakt@ckvictoria.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszeniową.

Dokumenty do pobrania

info: gliwice.eu