Gliwice: Gliwicka Gra Rodzinna

0
372

Gliwice

Gliwicka Gra Rodzinna, na którą zapraszamy jest kontynuacją imprez organizowanych w Gliwicach od kilku lat pod hasłem 360 Stopni 😍.
Tak kochacie to wydarzenie, że w 2021 roku odbyły się aż 3 edycje!

W tym roku zabawa dla rodzin została połączona z pierwszym Świętem Metropolia GZM, KIERUNEK -> GZM, Poznajmy się 2 lipca! Dlatego hasłem przewodnim pierwszej tegorocznej gry jest „Poznaj Gliwice aktywnie”.

Zasady zabawy są bardzo podobne do tych z lat poprzednich. W grze mogą wziąć udział drużyny, w skład których wchodzi od 2 do 5 osób. W drużynie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia i jedna poniżej 18. roku życia.

Zabawa polega na odnalezieniu miejsc zaznaczonych na mapie i wykonaniu przeróżnych, przeciekawych zadań (konkurencje, zabawy, zagadki, ćwiczenia itp.). 🤩
Mamy nadzieję, że w tym roku kolejny raz uda nam się zaskoczyć uczestników ciekawymi konkurencjami przygotowanymi we współpracy z Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Centrum Kultury Victoria w Gliwicach, Arena Gliwice, Muzeum w Gliwicach, GTW Gliwice oraz PWiK Gliwice, które uraczy nas przepyszną Gliwicką z głębin 💧

Udział w grze jest bezpłatny – zapisujcie się, bo miejsca uciekają 👀

Termin – 2 lipca godz. 10.00-15.00

Start – aleja Przyjaźni, przy Ruinach Teatru Victoria

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy na stronie internetowej https://gryrodzinne.gliwice.eu

Tych, którym nie uda się wziąć udziału w zabawie informujemy, że kolejna edycja już na początku września!