Gliwice: Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej 2023 – 31 marca

0
532

Stoisz przed wyborem kierunku studiów? A może wahasz się między kilkoma uczelniami i nie wiesz którą wybrać? Rozwiej swoje wątpliwości i poznaj możliwości rozwoju podczas Dnia Otwartego Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W programie m.in. zwiedzanie kampusu i wybranych wydziałów, spotkania ze studentami, rozmowy z naukowcami oraz solidny zastrzyk praktycznych informacji dotyczących studiowania na gliwickiej uczelni. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej odbędzie się w piątek, 31 marca, w Centrum Edukacyjno-Kongresowym przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach. Start o godz. 10.00.

W programie:

  • godz. 10.00 – rozpoczęcie wydarzenia i prezentacja oferty kształcenia na Politechnice Śląskiej (Aula A),
  • godz. 10.30 – pokaz dr. inż. Bogusława Ziębowicza – „Czy można zobaczyć dźwięk?”, realizowany przez Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w ramach projektu „Nauka z Kulturą” (Aula A),
  • godz. 11.00 – wręczenie nagród w Śląskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2023,
  • godz. 11.30 – zakończenie części oficjalnej (Aula A),
  • godz. 11.30–13.00 – zwiedzanie stoisk studenckich kół naukowych, Samorządu Studenckiego oraz wydziałów (hol wokół Auli A – parter i piętro),
  • zwiedzanie kampusu uczelni w Gliwicach (szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania konkretnych wydziałów będzie można uzyskać przy dedykowanych im stoiskach).

Więcej informacji na temat Dnia Otwartego Politechniki Śląskiej na stronie Politechniki Śląskie.

info: glwiice.eu/PolSl