Uwaga kierowcy – ruszyły wiosenne remonty nawierzchni dróg i chodników. Prace trwają przy ul. Świętojańskiej, Kosmonautów i Zakopiańskiej. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe.

Rozpoczął się kolejny etap remontu ul. Świętojańskiej. W związku z pracami częściowo zwężono jezdnię zachowując ruch w obu kierunkach. Zmiany w organizacji ruchu są związane z wymianą nawierzchni jezdni na całej długości i potrwają do 14 kwietnia.

Wznowiono też  przebudowę nawierzchni jezdni i chodników fragmentu ul. Kosmonautów. Ze względu na zakres prac, część ulicy, od nr 50 do 54, zamknięto dla kierowców. Zapewniono jedynie dojazd do posesji. Remont w tym miejscu powinien zakończyć się w I połowie czerwca.

Prace trwają również w Brzezince na odcinku ul. Zakopiańskiej. Remont nawierzchni prowadzony będzie etapami. Pierwszy z nich obejmie odcinek od ul. Radomskiej do ul. Siedleckiej. Podobnie jak w przypadku ul. Kosmonautów, wykonawca zapewni mieszkańcom dojazd do posesji. Inwestycja powinna zostać zrealizowana w I połowie maja.

Info: gliwice.eu