Gliwice: CHARYTATYWNE AKCENTY W KOMERCYJNYM PROGRAMIE CH FORUM GLIWICE

0
384

CEGIEŁKI POMOCY OD LOJALNYCH KLIENTÓW

Od półtora roku gliwickie CH FORUM prowadzi program lojalnościowy, w którym nagradza stałych klientów za zakupy. Właśnie wprowadza odświeżony katalog nagród, w którym unikalną nowością są nagrody-cegiełki. Klienci mogą w ten sposób przekazać datek na cel charytatywny, na przykład pomóc ukraińskim uchodźcom.

To świetne rozwiązanie dla tych klientów, którzy punkty zebrane za zakupy chcą zamienić na finansowe wsparcie dla organizacji charytatywnej. Aktualnie mogą oni zapunktować na rzecz Stowarzyszenia GTW Gliwice, stałego partnera CH FORUM, które teraz jest mocno zaangażowane w akcje pomocowe skierowane do uciekinierów wojennych.

Aby dokonać donacji należy wybrać z katalogu nagród – na stronie forumgliwice.online – opcję nagrody Pomagamy Ukrainie. Na datek o wartości 10 zł można zamienić już 20 pkt. zgromadzonych w programie lub zwielokrotnić skalę pomocy, zgodnie z dostępnością swojej puli.

Wkrótce wybór możliwych donacji zostanie powiększony, m.in. o wsparcie na rzecz gliwickiego Schroniska dla Zwierząt, z którym CH FORUM cyklicznie organizuje akcje zapoznawczo-adopcyjne.

– Opcja przekazania środków za zakupy na organizację non profit jest czymś unikalnym i nowatorskim

w tego rodzaju programach. Wprowadzając taką możliwość potwierdzamy, że działania społecznie odpowiedzialne są dla nas bardzo ważne. Zazwyczaj inicjujemy je i prowadzimy we współpracy z lokalnymi podmiotami. Tak jest również i tym razem – mówi Patrycja Duczmal, dyrektorka CH FORUM Gliwice.

Wiosennych zmian w programie lojalnościowym jest więcej za sprawą ciągłej metamorfozy, jaką przechodzi cały katalog nagród. – Są one teraz lepiej dostosowane do pór roku, kalendarza zakupowego oraz wydarzeń w centrum. Nagrody częściej zmieniają się i są profilowane branżowo – tłumaczy Alicja Suchańska-Królica, menedżer ds. marketingu CH FORUM Gliwice.

Z początkiem wiosny do katalogu trafiło sporo nagród z sektora zdrowia i urody. Później pojawiły się

w nim akcesoria związane z wiosennymi porządkami, w którym klienci znaleźli towary najemców home& deco (m.in. ozdoby i artykuły do domu). Już niebawem ukaże się majówkowy katalog nagród, pełen produktów sportowo-rekreacyjnych (m.in. takich najemców, jak: Martes Sport, 4F, 50 Style, Sizeer). Czasowo pojawią się w nim także produkty zoologiczne, nawiązujące do zaplanowanej w tym okresie akcji.

info: ch forum