Gliwice: CH FORUM RODZINOM I MŁODYM MAMOM

0
256

Ubiegłoroczny cykl spotkań dla rodziców, w tym młodych mam, cieszył się tak dużym powodzeniem, że postanowiliśmy kontynuować ten projekt. Był on nie tylko okazją do poradzenia się ekspertów w kwestiach wychowawczych, lecz także świetną zabawą i formą rodzinnej integracji.

Taki też charakter mieć będzie rodzinna podróż dookoła świata, w stylu karnawałowej zabawy, na którą zapraszamy w sobotę, 22 lutego, o godz. 13:00. Uczestnicy poznają charakterystyczne sposoby świętowania karnawału w różnych częściach świata, m.in. Wenecji, Rio de Janeiro, Londynie oraz Japonii i nauczą się choreografii tanecznej w każdym z tych miejsc. Zajęcia będą pełne ruchu, muzyki i dobrej zabawy. Dodatkową atrakcją będą warsztaty plastyczne, podczas których  będzie można wykonać niepowtarzalną maskę karnawałową w wybranym przez siebie stylu.

Drugie z zaplanowanych na luty spotkań (czwartek, 27 lutego, godz. 10:00-12:00) przeznaczone jest dla mam, których dzieci rozpoczynają zajęcia w żłobku lub przedszkolu. Kolejne spotkania mam bedą odbywac się w kolejne ostatnie czwartki miesiąca (tj. 26 marzec, 3 kwiecień) w naszej siłowni MyFitness Place.

Rodziców zapraszamy na warsztaty im dedykowane. Pierwsze odbędą się 12 marca. Tematem spotkania bedzię: ”Kary i nagrody, czym jest warunkowa miłość”.

Info: CH Forum Gliwice