Przed nami ósma w tym roku rywalizacja w ramach Bike Atelier MTB Maratonu 2018. W Gliwicach spotkamy się 02 września, o godz. 08:00 – 17:00.

Start maratonu zaplanowaliśmy z Ośrodka Wypoczynkowego CZECHOWICE w Gliwicach ul. Ziemięcicka 62 // Dojazd do parkingu ulicą Rekreacyjną.

Na terenie miasteczka znajdziecie biuro zawodów, strefę wyścigów dziecięcych, strefę gastronomiczną, ale też myjki, toalety oraz specjalnie wydzieloną strefę dla drużyn.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie czynne w dniu imprezy od godz. 8.00, a rejestracja możliwa jest do 10.30.

EPOZYT
Przy biurze zawodów będzie funkcjonował również depozyt, dla osób które chcą zostawić plecak, kluczyki do samochodu, itp…

DOJAZD

Biuro zawodów oraz miasteczko maratonowe zlokalizowane jest na terenie Ośrodka Wypoczynkowego CZECHOWICE w Gliwicach ul. Ziemięcicka 62 // Dojazd do parkingu ulicą Rekreacyjną.

WYŚCIGI DZIECIĘCE KIDO

Zapisy oraz opłaty za wyścigi dziecięce będą możliwe w wyznaczonej strefie dla dzieci, która jest niezależna od biura zawodów. Tam rejestrują się wszyscy uczestnicy zabawy na dystansach KIDO, czyli dzieci do lat 11.

SEKTORY STARTOWE

W każdej edycji walczycie o utrzymanie sektora startowego lub o przejście do wyższego, dlatego też przed każdym startem należy sprawdzić przypisanie do sektora. Możecie to zrobić online klikając w link lub wyszukując swoje nazwisko na tablicy informacyjnej przy biurze zawodów.

PROGRAM IMPREZY

Biuro zawodów zostanie uruchomione o godz. 8.00. Pamiętajcie! Im wcześniej się pojawicie, tym większa szansa na uniknięcie tłoku.

O godz. 10.00 ruszają pierwsze wyścigi dziecięce, a kolejna część rywalizacji najmłodszych będzie miała miejsce o godz. 11.50.

Zawodnicy na dystansach PRO, HOBBY i FAMILY rozpoczną ustawianie w sektorach startowych o godz. 11.00, a początek rywalizacji zaplanowaliśmy na godz. 11.30.

LIMITY CZASOWE

Klasyfikacja

Limit klasyfikacji to godz. 16.30. Zawodnicy, którzy pojawią się na mecie po tym czasie, nie będą klasyfikowani.

Zabezpieczenie trasy

Limity związane z zabezpieczeniem trasy obejmują poszczególne odcinki:

Dystans PRO

  • Odcinek od startu do rozjazdu: godz. 12.30
  • Odcinek rozjazdu do pierwszego bufetu: godz. 13.15
  • Odcinek od pierwszego bufetu do drugiego bufetu: godz. 14.30
  • Odcinek od drugiego do trzeciego bufetu: godz. 15.45
  • Odcinek od trzeciego bufetu do mety: 16.30

Dystanse HOBBY/FAMILY

  • Odcinek od startu do pierwszego bufetu: godz. 15.45
  • Odcinek od rozjazdu do mety: godz. 16.30

Info: bikeateliermaraton.pl